Mājas > Jaunumi > Saturs
Kādi ir faktori, kas ietekmē vara nākotni
- Sep 05, 2017 -

1. Makroekonomiskā situācija

Vara ir svarīga rūpnieciskā izejviela, un tās pieprasījums ir cieši saistīts ar ekonomisko situāciju. Pieaugot pieprasījumam, palielinoties ekonomikai, kāpās cenas, un vara cenas kritās lejupslīdes laikā. Makroekonomikas analīzē ir ļoti svarīgi divi rādītāji, proti, ekonomiskā izaugsme vai IKP pieauguma temps, otrs ir rūpnieciskās ražošanas pieauguma temps.

2. Importa un eksporta politika

Importa un eksporta politika, it īpaši tarifu politika, ir svarīgs līdzeklis, lai līdzsvarotu vietējo piedāvājumu un pieprasījumu, koriģējot preces importa un eksporta izmaksas, lai kontrolētu konkrētas preces importu un eksportu. Kopš 2008. gada 1. janvāra Ķīna ir veikusi nulles tarifus rafinēta vara importam, un eksporta nodokļa likme augstas tīrības pakāpes rafinētajam varam ir 5%. 10% no eksporta nodokļa likmes vara galvenajai partijai (Vispārējās muitas administrācijas 2007. gada 7. janvāris).

3. Vara patēriņa paplašināšana un aizstāšana

Patēriņš ir tiešais faktors, kas ietekmē vara cenu, un vara rūpniecības attīstība ir svarīgs faktors, kas ietekmē patēriņu. Strauji attīstoties zinātnei un tehnoloģijai, vara izmantošana ir paplašinājusies, un varš ir sākusi spēlēt lomu medicīnas, bioloģijas, supravadītspējas un vides aizsardzības jomā. IBM ir pieņēmusi varu, nevis alumīniju silīcija mikroshēmās, atzīmējot jaunākos panākumus vara pielietošanā ar pusvadītāju tehnoloģijām. Šīs izmaiņas ietekmēs vara patēriņu dažādā pakāpē.