Mājas > Jaunumi > Saturs
Jaunā materiāla stratēģiskā nozīme
- Sep 28, 2017 -

Jaunu materiālu ģenerēšana, jaunu iekārtu paaudzes. Šodien jauno materiālu ražošanas nozare ir iegājusi jaunu straujas attīstības periodu atbilstoši tirgus attīstības vajadzībām, lai paātrinātu jaunu materiālu ražošanas attīstību, palielinātu valsts konkurētspēju, kļūstot par svarīgu daļu no ilgtspējīgas attīstības stratēģijas ieviešanas , valsts izdeva "Un lēmumu izstrādāt stratēģiski jaunas nozares" (Guo Fa [2010] 32) būs jauns materiāls kā "otro piecu" periodu valsts atslēga, lai atbalstītu nozares attīstību. Līdz 2015. gadam Ķīnas jauna materiālu rūpniecība veidos 260 miljardu izvades sistēmu ar enerģijas taupīšanu un vides aizsardzību, jauno enerģētikas nozari, informācijas nozari, bio-rūpniecību, kosmosa izpēti, militāro tehnoloģiju, kodoltehnoloģiju un citu jauno augsto tehnoloģiju nozaru attīstību un tradicionālo nozares Augsta tehnoloģija, jaunu materiālu pielietošana arvien plašāk izplatās, jaunu materiālu rūpniecībai ir jāattīstās. Saskaņā ar konservatīvu aplēsi, globālais jauno materiālu tirgus, katra gada lielums ir vairāk nekā 400 miljardi ASV dolāru, jaunu materiālu ražošanas nozare un jauni produkti un jaunas tehnoloģijas, lai vadītu lielāku tirgu, jaunā materiāla nozare ir kļuvusi visstraujāk augošais kopš 21. gadsimta Viena no augsto tehnoloģiju nozarēm.


Jauni materiāli ir svarīga augsto tehnoloģiju daļa, bet arī augsto tehnoloģiju attīstība un pilots, bet arī modernizē tradicionālās tehnoloģijas, uzlabojot rūpniecības struktūru. Jauni materiāli un informācijas tehnoloģijas, biotehnoloģija kopā veido mūsdienu pasaules augsto tehnoloģiju trīs pīlārus, proti, rūpniecisko progresu, tautsaimniecības attīstību un drošību, lai nodrošinātu svarīgu drošības dzinējspēku, jaunā materiāla nozare ir atzīta par pasaulē vissvarīgāko un visstraujāk augošais Viens no augsto tehnoloģiju nozari, tā pētniecības līmenis un industrializācijas mērogs ir kļuvis par valsts un reģionālās ekonomikas attīstības, zinātnes un tehnikas progresa un nozīmīgā simbola valstu aizsardzības spēku. Jaunu materiālu tehnoloģijai ir būtiska nozīme citu nozaru vadīšanā, atbalstīšanā un savstarpējā atkarībā. Tas ir visvairāk motivējošais kopīgais pamattehnoloģijas. Daudzu nozīmīgu jauno tehnoloģiju rašanās ir atkarīga no materiālu tehnoloģiju attīstības.


Jauni materiāli var tikt klasificēti no struktūras, funkciju un pielietojuma laukiem utt. Jaunie materiāli tiek klasificēti elektroniskajos informatīvajos materiālos, jaunos energomateriālos, nanomateriālos, progresīvos kompozītmateriālos, progresīvos keramikas materiālos, supravadošos materiālos, jaunajos krāsaino metālu materiālos un citās galvenajās kategorijās. Starp tiem ir jauni krāsaino metālu materiāli, tostarp pulvermetalurģijas materiāli, alumīnijs, magnijs, titāna un citi vieglmetāla sakausējuma materiāli, augstas veiktspējas strukturālie materiāli, īpaši tīri metāla materiāli. Īpaši tīri metāla materiāli ietver ultra-tīrus materiālus, piemēram, ultrapavēru vara, cinka, niķeļa, kobalta, volframa, molibdēna, mangāna, antimona, telūra, kadmija, sudraba, titāna un svina. Ļoti tīra metāla materiāla tīrība ir vērsta uz galēju attīrīšanu Attīstība, piemaisījumu saturu ppb virs, produkta specifikācijas virzienā liela mēroga attīstību.


Šobrīd globālā materiālu zinātne nonāk līdz vēl nebijušam inovāciju un attīstības periodam, jaunu materiālu izstrādei savienojumam, augstas veiktspējas, daudzfunkcionālam, zemu izmaksu virzienam, strukturālie materiāli virzās uz mazāku izmēru, spēcīgāku virzienu . Ar ierīci, kas paredzētas miniaturizācijai, daudzfunkcionāla, modulāra integrācijas virziena, funkcionālie materiāli, daudzfunkcionāla integrācija, materiālu un ierīču integrācija ir kļuvusi par nozīmīgu tendenci, kas var efektīvi uzlabot produkta veiktspēju un samazināt izmaksas.


Ņemot vērā materiāltehnoloģijas tautsaimniecībā, milzīga nozīme pasaules valstu veicināšanā piešķir lielu nozīmi materiālu tehnoloģiju attīstībai un popularizēšanai. Amerikas Savienotajām Valstīm, Japānai, Vācijā un citās attīstītajās valstīs, lai saglabātu savu ekonomisko un tehnoloģisko vadību, jaunā materiālu pētniecība un attīstība ir nozīmīga valsts attīstības stratēģija, izstrādāts stabils attīstības plāns un koncentrēts uz atbalstu un attīstību. Ķīnas "otrais piecdesmit" plāns būs jauni materiāli, jauna enerģija, jauni enerģijas transportlīdzekļi, enerģijas taupīšana un vides aizsardzība, biotehnoloģija, jaunās paaudzes informācijas tehnoloģijas, augstas klases ražošanas iekārtas un citas septiņas rūpniecības nozares kā septiņas stratēģiski jaunas nozares, no Septiņi galvenie rūpniecības attiecības ir redzams, ka jaunais materiāls ir citu sešu nozaru pamats un sešu citu nozaru attīstības stūrakmens nav atdalāms no jaunu materiālu izstrādes.


Ķīnas jauno materiālu ražošanas nozare ir spēcīgā attīstības stadijā, rūpnieciskā ķēde turpina paplašināties, turpina attīstīties reģionu sadalīšana, turpmāka integrācija augšupējā un nākamā posma nozarēs, milzīgas telpas attīstīšana, daudzu augsto tehnoloģiju nozaru un liela mēroga infrastruktūras būvniecība prasa jaunas materiālu atbalstu, piemēram, pusvadītāju Īpaši jaunus materiālus, magnētiskos materiālus, un tāpēc nevar atdalīt no jauno materiālu tehnoloģiju izrāvienu kodols. Tomēr Ķīnas materiālo tehnoloģiju pētniecība un attīstība sākās vēlu, slikts pamats, investīciju trūkums, lai gan pēdējos gados strauja attīstība, bet salīdzinājumā ar Rietumu attīstītajām valstīm joprojām pastāv liela plaisa.


Statistikas birojs 2012. gada decembrī izdeva "Stratēģiskās jaunās nozares klasifikāciju (2012)", lai iekļautu augstas kvalitātes tērauda materiālus modernu materiālu rūpniecībai saskaņā ar jauno materiālu kategoriju.


Augstas tīrības metāls ir viens no svarīgākajiem virzieniem metāla materiālu izstrādē, un tā attīrīšanas tehnoloģija ir bijusi vietne jaunu materiālu jomā. Šobrīd nav iekšzemes uzņēmumu, kas ražotu liela apjoma vairāk nekā 6N augstas tīrības metāla materiālus. Dr Chen Dongsheng, kurš vadīja zinātniski pētniecisko grupu, kas neatkarīgi izstrādāja ceturtās paaudzes amonjaka ultra-attīrīšanas tehnoloģiju, veiksmīgi sasniedza 6N klases ultra-tīru metāla mēroga ražošanu, lai aizpildītu mājas tukšo, ir sagaidāms, ka tā sabojās vietējo augstas tīrības pakāpi metāla materiāli ilgtermiņa atkarība no importa Neapmierinoša situācija.


"Ķīna ir materiāla vara, bet tā nav būtiska ietekme, jaunā materiālā nozare nav fundamentāli sapratuši no resursu ietilpīgas, tehnoloģiski intensīvas, no darbietilpīgas līdz efektīvām ekonomiskām pārmaiņām."


Henana nacionālajam Xi jābūt jaunajam rūpniecības stratēģijas attīstības vajadzību laikam, neatliekamajai valsts stāvoklim, kas pamatojas uz zinātniskiem un tehnoloģiskiem jauninājumiem, ultra-tīri metāla materiāli liela apjoma ražošanas tehnoloģijās ir panākuši progresu, mūsu uzņēmumam ir pirmā vietējā , vadošā starptautiskā metāla materiālu rūpniecība Ultra-attīrīšanas tehnoloģija ar neatkarīgām intelektuālā īpašuma tiesībām, pirmā valstī, kas veicina cinka, vara, niķeļa, kobalta, molibdēna, volframa, mangāna un citu metāla elementu industrializācijas un mēroga attīrīšana un attīstība, lai aizpildītu nepilnības, zinātnes un tehnoloģiju saturs vadošo iekšzemes, laužot Rietumu attīstītajām valstīm par Ķīnas tehnoloģiju monopols, izveidojot iekšzemes ultra-tīriem metāla materiāliem, jaunu ražošanas laikmetu.


Uzņēmuma stratēģiskās attīstības mērķis ir cīnīties pēc pieciem gadiem, uzņēmums cīnīsies ar lielāko iekšzemes, vispilnīgāko šķirņu ultra-tīru metālu materiālu ražošanas bāzi, starptautiski pazīstamu ultra-tīru metāla materiālu piegādātājiem. Saīsināt plaisu starp Ķīnas jaunajām materiālajām tehnoloģijām un attīstītajām valstīm un centies veicināt Ķīnas "materiālo spēku", lai mainītu "materiālo spēku", veicinātu saistītu nozaru, augstākās klases materiālu ražošanas nozares modernizāciju, lai palīdzētu bagātās valsts jaudas sapņot.