Mājas > Jaunumi > Saturs
Magnija sakausējuma raksturojums
- Sep 05, 2017 -

Praktisks metāla ir vieglākā metāla, magnija īpatsvars ir aptuveni 2/3 no alumīnija, dzelzs ir 1/4. Tas ir vieglāko metāla praktiski metāliem, augstas izturības un ļoti stingrs.

Programmas darbības joma: magnija sakausējuma plaši izmanto pārnēsājamas ierīces un automobiļu rūpniecības panākt viegls.

Magnija sakausējumu īpatsvars ir smagāks nekā plastmasas, bet izturību un elastību vienas vienības svars ir lielāks nekā tas, ko no plastmasas, lai attiecībā uz vienu un to pašu spēku komponenti, magnija sakausējuma daļām var būt plānāks un vieglāks nekā plastmasas. Turklāt tā kā magnija sakausējumi ir augstāka nekā alumīnija un dzelzs īpašā priekšrocība, tie var samazināt alumīnija un dzelzs sastāvdaļas svara, nesamazinot sastāvdaļu spēku.

Piemērošanas joma: mobilā tālruņa piezīmju datoru LCD ekrāna izmērs palielinās katru gadu, un magnija sakausējumi tiek izmantoti viņu uzmundrināt rāmī un atpakaļ čaumalu.

Siltuma nodošanu: kaut arī magnija sakausējuma siltuma vadītspēja ir mazāka nekā alumīnija sakausējuma, bet nekā plastmasas desmitiem reižu reizes augstāka, tādēļ magnija sakausējuma izmanto elektrisko produktu var efektīvi izplatīt ārpus iekšējā siltuma.

Lietojumprogrammu diapazona: zarnas un dzesinātāji, kas ražo augstas temperatūras datoru un projektoru izmanto magnija sakausējumiem. Magnija sakausējumu uz ārējā apvalka televīzijas izmantošanu nevar izdarīt bez dzesēšanas caurumi.