Mājas > Jaunumi > Saturs
Misiņš
- Sep 05, 2017 -

Misiņa ir izgatavoti no vara un cinka sakausējumu. Misiņš, kas ir izgatavoti no vara un cinka, sauc parasta misiņa. Misiņa bieži tiek izmantoti, lai padarītu vārsti, ūdens caurulēm, gaisa kondicionieri un citiem iekšējiem un ārējiem datora savienojumu un radiatoriem.

Ja to sastāvā ir vairāk nekā divu veidu virkni sauc īpašā misiņa sakausējumu elementiem. Vara sakausējumu, kas sastāv no svina, alvas, mangāns, niķelis, dzelzs un silīcija. Īpašs misiņa sauc arī par īpašu misiņa, tas ir, augstas stiprības, liela cietība, spēcīga ķīmisko koroziju. Izciršanas procesā mehāniskās īpašības ir arī prominenti. Misiņa ir spēcīga abrazīvās pretestības. Bezšuvju vara caurules, kas tiks sagatavots, misiņa, ir augsta kvalitāte, mīksta un nodiluma izturība. Misiņa bezšuvju caurules var izmantot siltummaiņi un kondensatori, zemas temperatūras cauruļvadi, zemūdens transporta cauruļu. Pieņemšanas, loksnes, sloksnes, Bārs, cauruļu, liešanas daļas, utt. Vara 62 % ~ 68 %, spēcīgu ražošanas iekārtas spiediena izturīgas plastmasas.

Saskaņā ar dažāda veida misiņa sakausējuma elementi, misiņa ir sadalīta kopējā misiņa un īpašu misiņa. Spiediena, mehāniski misiņa sauc par kroplo misiņa. Misiņa ar cinku, kas kā galveno pievienojot vara sakausējuma ar skaistu dzeltenu, kopā pazīstami kā misiņa elementus. Vara un cinka divu juaņa sakausējuma sauc parasta misiņa vai vienkārši misiņa. Vairāk nekā trīskāršo misiņa sauc īpašā misiņa vai sauc kompleksa misiņa. Misiņa sakausējums cinks, kas zemāka par 36 % veido stabilu risinājumu un ir labu auksti darba sniegumu, piemēram, misiņa ar cinka 30 % tiek izmantoti, lai apvalks zarnas, pazīstams kā bumbas


Pāri: Vara caurules

Nākamo: nē