Mājas > Zināšanas > Saturs
Izmantojiet vara cauruļu klasifikāciju
- Sep 05, 2017 -

Vara caurule, pazīstama arī kā vara caurule, krāsaino metālu cauruļvadi, ir izspiestā un velkamā bezšuvju caurule. Vara cauruļvads ir izturīgs pret koroziju un ir kļuvis par modernu darbuzņēmēju visās dzīvojamās ēkās, kas atrodas ūdensvados, bet pirmā izvēle ir uzstādīta apkurei, saldēšanas cauruļvadiem. Vara caurulīti pēc izmantošanas var klasificēt kā vispārīgu vara cauruli, skābekļa vara caurulīti, galvanizētu vara cauruli, metrisko vara caurulīti, stiepļu apvalku, veltņa cauruli, dziļās caurules cauruli, automobiļu cauruli, transformatoru cauruli, metinātu plānu sienu cauruli, metināšanu ar speciālu formu caurules un spirālveida vara caurule.

(1) Vispārīga informācija Vara caurule: vispārējā vara caurule, ko izmanto zemspiediena šķidruma transportēšanai. Izgatavots no q195a, q215a un q235a tērauda. To var arī izgatavot no cita mīksta tērauda, ​​kas ir viegli sametināms. Vara caurule, lai veiktu ūdens spiedienu, saliekšana, izlīdzināšana un citi eksperimenti, virsmas kvalitātei ir noteiktas prasības, parasti piegādes garums 4-10 m, bieži vien prasa fiksētu lineālu (vai divkāršu kāju) piegādi. Vara caurules specifikācija ir nominālais kalibrs (mm vai collas), nomināls kalibrs atšķiras no faktiskās, vara caurules saskaņā ar nosacījumu sienas biezums ir parastā vara caurules un sabiezēts vara caurules divu veidu, vara caurule ir sadalīta ar caurules gala veidā un vītne un bez pavediena divi veidi.

(2) skābekļa pūšanas vara caurule: izmanto kā tērauda ražošanas skābekļa caurules, parasti izmanto maza kalibra metināšanas vara caurules, specifikācijas 3/8 collu-2 collu astoņu veidu. Izgatavota no 08, 10, 15, 20 vai q195-q235 tērauda sloksnēm. Lai novērstu koroziju, veic dažu alumīnija apstrādi.