Mājas > Zināšanas > Saturs
Ultra augstas tīrības vara izmantota vara sputtering target
- Jan 17, 2018 -

Ultra augstas Puriy vara mērķa lietošanas

 

Piemērots DC sprauslāt, trīs āķiem sprauslāja, četru līmeņu sprauslāja, RF sprauslāja, target sputtering, jonu staru sprauslāja, magnetronus sprauslāt utt., var būt apsudraboti atstarojošā plēve, vadošs film, semiconductor filma, kondensators filmu, dekoratīvie filmu, aizsargplēvi, integrālās shēmas, displejs, utt. Salīdzinājumā ar citiem mērķiem, vara mērķa cena ir zemāka, lai vara mērķa materiāls ir vēlamā mērķa materiālus saskaņā ar premisu sapulces funkciju filmu slāņa.

 

Ultra augstas tīrības vara mērķa klasifikācija

Vara mērķa ir planārs vara mērķa un vara mērķa punkti rotācija.

Lidmašīnu vara mērķis ir pārslains, apaļas, kvadrātveida un tā tālāk.

Rotējošo vara mērķis ir cauruļveida, augsta efektivitāte, taču nav viegli apstrādāt, izmantojot augstas tīrības vara ekstrūzijas, stiepšanās, iztaisnošanas, termisko apstrādi, daudzfunkcionāli un citu pārstrādes darbību, lai galu galā ražot vara izmantošana rotējošo mērķa produktiem.

 

Ultra augstas tīrības vara mērķa ražošanas metodes

1, vara ražošanas un attīrīšanas: vara izejmateriāli ir vara rūdas. Vara rūdas var iedalīt trīs kategorijās

sulfīda rūdu, piemēram, chalcopyrite (CuFeS ₂) rūdu (Cu5FeS ₄) un chalcocite (Cu ₂S) un tā tālāk.

oksīdu minerāli sarkanā vara (Cu ₂O) malahīts [Cu ₂ (OH) ₂CO₃] silīcija malahīts (CuSiO₃ • 2 H ₂O) un tā tālāk.

fiziska vara un vara rūdas vara saturs ir aptuveni 1 % (0,5 % ~ 3 %) būs vērtību izmantošanu, jo flotācijas metode var būt daļa no rūdas uzpeld un citus piemaisījumus, kas izņemti un iegūt augstāka vara saturs (8 % ~ 35 %) koncentrēties smiltis. Neapstrādāta vara tiek iegūta pēc ekstrakcijas un vara ir attīrīts no 99,95 % līdz 99,99 % 99,999 % un 99,9999 % no vairākiem elektrolīzes un kausēšanas metodes zonā. Šobrīd visaugstāko tīrības Ķīnā ir 99,9999 % (6N).

2 ar augstu tīrības vara stieņiem kā izejvielas par izejvielām, kalti, rites, termisko apstrādi, tā, lai stieņa graudu ietvaros mazāku, palielināts blīvums atbilst sputtering target vajadzīga vara.

3, kroplo augstas tīrības vara materiāls pēc apstrādes, vara mērķa apstrādes prasībām augsta precizitāte, augsta virsmas kvalitāti, pārstrādā vakuuma pārklāšanas iekārtas, kas nepieciešamas mērķa lielums tā, vara mērķa un pārklāšanas mašīnas un vairāk pavedienu savienojumu.

 

Ultra augstas tīrības vara mērķa programmas outlook

Elektronikas nozares straujajai attīstībai, prasības vara netrūka arī palielinot soli pa solim. Tīrība ir vara mērķus un tirgus standartizācija vēl ir jāstandartizē attiecīgie valstu tehnisko personālu.