Mājas > Zināšanas > Saturs
Pasākumi attiecībā uz alumīnija oksīda augstas temperatūras izmēģinājuma dzīves jēgu
- Sep 05, 2017 -

1 saskaņā ar žāvēšanas tornis interface, stabilu darbību, lai novērstu žāvēšanas tornis interfeisa svārstības, lai novērstu sārmu; vadības prasībām kontrolēt žāvēšanas tornis $literal šķīduma koncentrācijas 1. Starp 3G/l-1 4. g/l, tas nosaka, ka mums nedrīkst kontrolēt sārmu sārmu un tvaiku koncentrācijas sārmu vai sārmzemju sajaukta, atšķaidītu sārms ilgstošai lietošanai būtu jāaizstāj tieši laikā, lai samazinātu fosfātu saturu $literal šķīdumā, samazinot augstas temperatūras alumīnija oksīda patēriņu.

2, stingri kontrolēt ietekmi uz ūdeņraža, daudzi faktori ķīmisko reakciju oksidācijas procesā samazinātu degradāciju veidošanos, samazināt reģenerācijas slogu augsttemperatūras alumīnija balta augsnes gultā, paildzina servisa periods augsta temperatūra alumīnija ieguves darbību kontroles process, jo īpaši, lai kontrolētu $literal saturs ekstraktā, tāpēc, ka tas ir mazāks nekā 0,3 g/l, tas samazina slogu žāvēšanas tornis, tāpēc, ka darba šķidruma žāvēšanas tornis, ko izraisa samazināšanos parādība ievērojami samazināts, samazinot summu $literal balta augsnes gultā.

3, stingri augsttemperatūras alumīnija barojas pie, nepieciešama augstas temperatūras alumīnija $literal šķīdumu ūdenī un darba šķidruma vidējā termiņā un ilgtermiņā, iegremdējot nemaina mīksta, nedrīkst sagraut, tas ir tas spēlē normālu funkciju pieņēmumu, ja ir nepietiekams vai piesūcina pēc powdering putekļu josta ar citiem procesiem, ir nevēlamas sekas, var izraisīt ūdeņradi katalizatora aktivitāti nolaisties, oksidācijas peļņu samazina, šķidruma ekstrakcijas tornī plūdi ir nopietns drauds ražošanas drošība.