Mājas > Zināšanas > Saturs
Par vara sakausējumiem
- Sep 05, 2017 -

Misiņš ir vara un cinka vara sakausējums, kas nosaukts tā dzeltenā krāsā. Misiņa mehāniskās īpašības un nodilumizturības īpašības ir ļoti labas, to var izmantot, lai izgatavotu precīzijas instrumentus, kuģu daļas, pistoles apvalkus utt. Misiņš izklausās labi, tāpēc gongs, cimdus, zvani un citus instrumentus izgatavo no misiņa.

Burāšanas misiņš

Varš un cinks, alvas sakausējums, izturīgs pret jūras ūdens eroziju, var izmantot, lai izgatavotu kuģa detaļas, balansētājs.

Bronza

Vara un alvas sakausējums saucu bronzas, jo krāsa ir zaļa un nosaukta. Bronzai parasti ir laba izturība pret koroziju, izturība pret nodilumu, liešana un lieliskas mehāniskās īpašības. Precīzijas gultņu, augstspiediena gultņu, jūras korozijas uz kuģa mehāniskajām daļām un dažādu plākšņu, cauruļu, stieņu un tamlīdzīgu izstrādājumu ražošanai. Bronzai ir arī neparasta īpašība - "karstā saraušanās", ko izmanto, lai nodzēstu statuju, atdzesētu un paplašinātu, lai padarītu to skaidrāku.

Fosforbronze

Varš un alva, fosfora sakausējums, ciets, var būt izgatavots no pavasara.

Niķelis

Vara un niķeļa sakausējums, tā krāsa un sudrabs, sudraba, spīdīga, nav viegli no rūsas. Bieži lieto elektroierīču, instrumentu un rotājumu ražošanā.