Augstas tīrības pakāpes cinka granulas

Augstas tīrības pakāpes cinka granulas

Augstas tīrības pakāpes cinka rogas parametru funkcijas cinka saturu vairāk par 99.9995 % tīrības pakāpi. Augstas tīrības pakāpes. apgaismojuma krāsas intensitāti. Uzņēmums, aizvērt. Nav neviena sārņi. Tukšumā bez korozijas izturību izšķīdina vienotu priekšrocību labu calendering valkāt pretestību izturību pret koroziju...

Nosūtīt pieprasījumuChat Now

Augstas tīrības pakāpes cinka granulas


Parametrs

Parametrs

Parametra vērtība

Symol

Zn

Atomu skaits

30

Atomic Weight

65.39

Blīvums

7.14 g/cm2

Kušanas temperatūra

419.5℃

Viršanas temperatūra

907℃

Krāsa

sudraba pelēks

Funkcijas

Cinka saturs vairāk nekā 99.9995 % tīrības pakāpi.

Augstas tīrības pakāpes.

apgaismojuma krāsas intensitāti.

Uzņēmums, aizvērt.

Nav neviena sārņi.

Tukšumā bez

Izturību pret koroziju

Izšķīdina vienotu

Priekšrocības

laba kalandrēšanas

nodiluma izturība

izturību pret koroziju

Anti-elektromagnētiskā lauka veiktspēju

Parauga Nr.

Oriģināls Nr.

Al(w/%)

As(w/%)

BI(w/%)

CD(w/%)

20s

2017010502

<>

<>

<>

<>

CR(w/%)

Cu(w/%)

Fe(w/%)

Mg(w/%)

<>

<>

<>

<>

Ni(w/%)

PB(w/%)

SB(w/%)

SN(w/%)

<>

<>

<>

<>

Testēšanas pamata

Al,as,BI,CD,Cu,Fe,mg,PB.SB,SN:ICP-MS(QB-YQ-54-2012);
CR:ICP-MS(QB-YQ-53-2012); Ni:ICP-MS(QB-YQ-52-2012)

Pieteikums

Galvenie cinka pieteikumos iekļauj:

Dzelzs un tērauds

Metalurģija

Mašīnas

Elektrisko

Ķīmiskās vielas

Apgaismojuma nozares

Militārās un medicīnas

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Q1. Kur ir jūsu rūpnīcas?

A1: Mūsu uzņēmums apstrādes centrs atrodas Pingdingshan, Henan Ķīnā. Kas ir arī specializējamies reto metālu un speciālo materiālu un tā tālāk. Mēs varam nodrošināt plašu personalizētus pakalpojumus saskaņā ar customers'needs. Q2. Kā jūs kontrolēt kvalitāti?

A2: Pirmām kārtām lūdzu kontaktā ar mūsu pārdošanas komanda, runāja par kravas sīkāku informāciju, ja ir vajadzīga parauga, mēs paraugu var piegādāt bez maksas; Ja paraugā var sasniegt prasībai, klients var parakstīt līgumu ar mūsu kompāniju; Pirms nosūtīšanas, klients var pārbaudīt kravas iekraušanas un aizzīmogot konteineru, mēs arī varam pieņemt pārbaudes trešās puses (piemēram, SGS, BV u.c.);

Q3. Kādi ir jūsu uzņēmuma priekšrocības?

A3: Mums ir daudzi speciālisti, tehniskais personāls, konkurētspējīgākas cenas un labākās garantijas dales pakalpojumu nekā citi viengabala svina produktu uzņēmumi.

Q4. Sakārtojis kravai

A4: Pārliecināts, ka mēs varam jums palīdzēt ar nosūtīšanas pavadzīmi. Mums ir ekspeditori, kurš ir sadarbojies ar mums daudzus gadus.

Q5. Kā par piegādes laiks?

A5: Tas ir balstīts uz pasūtījumu, pēc 5 dienas no nosūtīšanas, muitošanas dokumentu mēs nosūtīsim jums; Pēc saņemt kravu, lūdzu sniegt mums atsauksmes.

Uzņēmuma profils

Mūsu uzņēmums ir augsto tehnoloģiju uzņēmums, kas specializējas ražotu augstas tīrības metāla, iztvaikošana pārklājuma materiālu un sputtering mērķus. Ar augstas kvalitātes produktiem, profesionālajiem pakalpojumiem un labu uzņēmuma reputāciju. Guoxi ir ieguvuši lielu sasniegumu un pieaudzis līdz pat būt ļoti konkurētspējīgs piegādātājs gan iekšzemes, gan ārvalstu tirgū.

Mūsu apņemšanos nodrošināt pasaules klases apkalpošanu, mēs apsolām nodrošināt labākās kvalitātes produktus, izcilu klientu apkalpošanu, ātras un uzticamas piegādes un saprātīgām cenām. Kopējais klientu apmierinātība ir mūsu konsekventa veikšanu. Mēs gribētu veikt darījumus, iegūstot uzticību un paļāvību mūsu klientiem.Hot Tags: augstas tīrības pakāpes cinka granulas, Ķīna, ražotāji, piegādātāji, rūpnīcas, cenu, lēti
Saistītie produkti
Izmeklēšana