OCC

OCC no profesionālās rūpnīcas Ķīnā pēc konkurētspējīgas cenas OCC Produkta OCC atribūtu īpašības OCC vara saturs pārsniedz 99,99995%. Satur tikai vienkrāsas daļiņas. Augsta precizitāte. Augsta vadītspēja. Mehāniskās strēles piestiprināšana ir labāka nekā zelta stieple. Augsta signāla pārraide ...

Nosūtīt pieprasījumuChat Now

OCC no profesionālās rūpnīcas Ķīnā par konkurētspējīgu cenu

OCC

Produkta atribūts

Parametri

Parametru vērtības

Kušanas punkts

1083,4 oC

Vārīšanās punkts

2567 oC

Atomu svars

63,55

Blīvums

8,96 g / cm3

Tīrība

99.9995% ~ 99.99995%

Specifikācija

kā klientu prasība

OCC iezīmes

Vara saturs pārsniedz 99,99995%.

Satur tikai vienkrāsas daļiņas.

Augsta precizitāte.

Augsta vadītspēja.

Mehāniskās strēles piestiprināšana ir labāka nekā zelta stieple.

Augsta signāla pārraides veiktspēja.

Ņemot stabilu un uzticamu savienošanas darbību.

OCC priekšrocība

Kabeļi, kas izmanto OCC (Ohno Continus Casting) Vara ir salīdzināmi ar OFC acīmredzamu skaņas priekšrocību salīdzinājumā ar kabeļiem. Patiesībā. vienīgā atšķirība starp atsauci un pārpasaulību ir paši diriģenta materiāli. Galvenie elementi, kas nosaka vadītāja veiktspēju, ir materiāla tīrība un graudu robežu laukums. Graudu robeža ir sapulces punkts starp diviem graudiem vai metāla kristāliem. Graudu robežas mēdz izkliedēt un kavēt elektronu plūsmu un darbojas kā nelineāra pretestība elektriskās strāvas plūsmai. Šīs graudu robežas izraisa tāda paša veida kairinošus traucējumus kā pašreizējā šķērsošana no ķermeņa uz daļu. Jo mazāk robežu, jo mazāk ietekmi uz elektrisko signālu, jo tas izplatās no viena vadītāja gala uz otru.

OCC: izmantošanai kabeļos ir ieviests ļoti augsts (6N) oksīdu nesaturošs varš (<8ppm) ar="" lielāku="" un="" lineāru="" kristālu="" struktūru.="" ock="" tiek="" ražoti,="" izmantojot="" vertikālu="" vakuuma="" turpināšanas="" liešanas="" tehniku="" ​​(occ)="" ar="" īpašu="" dizainu,="" kas="" var="" ražot="" ultra="" attīrīta="" un="" ļoti="" liela="" lineārā="" kristāla="" vara="" stieple.="" turklāt="" 6n="" occ="" elektrovadītspēja="" pārsniedz="" icas="">

Iepakojums un sūtījums

Monokristāla iepakojums:

Iekšējā iesaiņošana: vakuumiepakota, iesaiņota ar putuplasta.

Ārējā iesaiņošana: kartona / saplākšņa.

Piegāde no:

Mēs varam piedāvāt jums tulkošanas metodes, ko vēlaties.

--Be express (DHL / Fedex / utt.)

- Piesakies lidojumam uz savu tuvāko lidostu

- Jūra līdz tuvākajam Jūras ostam

--Pārdošanas aģents

FAQ

Par pasūtījumu:

Mēs varam piedāvāt pielāgotu vara stieņu, vara daļiņu un katoda vara plāksni - lūdzu, pasakiet mums savas prasības. Vairumā gadījumu uz to attiecas minimālais pasūtīšanas daudzums, un dažos gadījumos tiks piedāvāts pēc "vislabākās pūles" principa.

Nepārtrauktai:

Ja jums ir nepieciešama materiāla nepārtrauktu garumu, lūdzu, pastāstiet mums, kad jūs ievietojat savu pasūtījumu. Ja vien nav noteikts citādi, mēs paturam tiesības piegādāt vairāk nekā vienu garumu

Tīrības ziņā ļoti tīra vara:

Attiecībā uz materiāliem, kas aprakstīti katalogā kā augsta tīrība, faktiskā metāla piemaisījumu analīze tiks sniegta bez maksas. Attiecībā uz citiem priekšmetiem var veikt faktisku analīzi un maksu par analīzi un izmantoto paraugu.

Ja jums nepieciešama analīze, lūdzu, pastāstiet mums, vai jums nepieciešama tikai metāla piemaisījumu analīze vai metāla un gāzveida. Ja ir nepieciešama analīze, pasūtījuma nosūtīšana var tikt aizkavēta.

Attiecībā uz pielaidēm:

Sīkāka informācija par mūsu standarta pielaidēm atrodama sadaļā Produkta apraksts. Daudzos gadījumos ir pieejamas tuvākas pielaides, bet var tikt piemērota papildu maksa. Ja jums ir kādas īpašas prasības, ir svarīgi, lai jūs pasakāt mums pasūtījuma veikšanas laikā.

Kompanijas profils

Henan Guoxi Ultrapure New Material Co, Ltd ir liela mēroga un labi zināt augsto tehnoloģiju uzņēmumiem, kam ir profesionāla productilon komanda, kas specializējas pētniecībā un attīstībā un ražošanā ar dažādiem ultra tīra vara produktiem. Mūsu kompānija galvenokārt nodarbojas ar ultra-tīra cinka, vara, gala, niķeļa, kobalta, molibdēna, kadmija, vilksmīna un citu īpaši augstu tīrības pakāpi metālu materiālu pētniecību un izstrādi, ražošanu un pārdošanu. Tas atrodas skaistā vidē rūpniecības aglomerācijas zonā Baofeng apgabalā, Henan. Un tas aptver platību 160 akriem. Gada izlaide pārsniedz 1000 tonnas.


Hot Tags: OCC, Ķīna, ražotāji, piegādātāji, rūpnīca, cena, lēti
Saistītie produkti
Izmeklēšana