Augstas tīrības pakāpes vara mērķa

Augstas tīrības vara mērķa izgatavoti Ķīnā par lētu cenu vienkārša ieviešana vara sprauslāt mērķa daļiņu pieauguma tempu plaši, svārstījās atkarībā no mērķa materiālus. Daļiņas, kas izaugusi līdz 300 nm – 5 mm, parasti ir viena no divām dažādām formām. Kompakts daļiņas ar gandrīz...

Nosūtīt pieprasījumuChat Now

Augstas tīrības vara mērķa izgatavoti Ķīnā par lētu cenu

Vienkāršu ievadu vara sputtering Target

Daļiņu pieauguma tempu plaši, dažādi atkarībā no mērķa materiālus. Daļiņas, kas izaugusi līdz 300 nm – 5 mm, parasti ir viena no divām dažādām formām. Kompakts daļiņas ar gandrīz sfēriskās formas ražoja sprauslāt grafīts, titāna, volframa un nerūsējošā tērauda mērķus, kamēr fraktāļu pavedienu formas daļiņas veidoties sprauslāt alumīnija un vara mērķus.

SPECIFIKĀCIJA:

Produkta nosaukums

Vara Sputtering Target

Akciju Nr.

GX100

Sastāvs

Cu

Diametrs

100mm

Biezums

4mm

Tīrība

> 99,999 %

Augstas tīrības vara Target cassification

Vara mērķa plakni un rotācijas mērķa, mērķa plakni vara ir lapa, apaļas, kvadrātveida, utt. Rotācijas vara mērķis ir cauruļveida, kaut gan tas ir augstāks, izmantojot koeficientu, ir grūti procesu. Augstas tīrības vara nepieciešamību ekstrudēta, velk, saskaņoti, siltuma apstrādātas, mehāniski un apstrādes veidus, lai iegūtu gatavo produkciju rotācijas mērķa. Piemērošanas vara mērķi kā belows: Dc diode sprauslāja, trīs āķiem sprauslāja, četri slampāt, rf sprauslāt mērķa sprauslāja, jonu staru kūļa sprauslāja, magnetronus sprauslāt utt., var būt apsudraboti atstarojošā plēve, vadošs filmu, pusvadītāju, kondensators filmu, dekoratīvās plēves, aizsargplēvi, integrālajām shēmām un LED, etc.Compared ar citu mērķi, zems vara mērķa cena ir pirmā izvēle saskaņā ar sanāksmes pārklāšana funkcija.

Lietojumprogrammas

Deoxidizer metalurģijas

Augstas temperatūras izturīgi materiāli

Kā abrazīvie, abrazīvie instrumenti, var izmantot, lai, piemēram, slīpripas, whetstones, slīpēšanas galvu, smilšu flīžu u.c.

Priekšrocības

Izturību pret koroziju, augstas stiprības, augsta cietība

Labu nodilumu izturīga pret sniegumu, pretoties šoks

Stabila ķīmisko veiktspēja, augsta siltumvadītspēja, izturīgs augsta temperatūra

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Q:How, tikt galā ar saņemtiem, kad tie tiek atzīti par sliktas kvalitātes daļas?

: Lūdzu būt drošs, ka visi mūsu produkti ir pilnībā pārbaudīti un pieņemti ar pārbaudes atskaiti pirms piegādes QC. Kopumā tiks neviena atbilstība. Ja nav atbilstības, un mums ir izraisījusi atklātās kļūdas, mēs organizēs jums veikt pareizo daļas vai labot. Mēs esam tirdzniecības nodrošināšanas piegādātājs Alibaba, tas sniegs Jums maksimālo aizsardzību.

Q: kas ir MOQ?

: Parasti mēs nenosaka MOQ, bet daudz lētāk. Bez tam, mēs esam priecīgi veikt prototips vai parauga klientiem, lai nodrošinātu kvalitātes standarta.

J: kāda veida maksājumu noteikumiem ir pieņemts?

A: par nelielu pasūtījumu, 100 % T/T maksājumu pirms ražošanas

Par liels pasūtījums, 40 % noguldījumu atlikumu varētu maksā pirms piegādes.

J: vai var sniegt dažus paraugus?

: Jā, tikai vajag dažas parauga izmaksas, mēs to atgriezīsim atpakaļ, kad turpināt masveida ražošanu.

Q:IF, mēs nevaram atrast to, ko mēs vēlamies savā tīmekļa vietnē, ko mums vajadzētu darīt?

: Jūs varat rakstiet mums aprakstiem un produktu attēliem, jums ir nepieciešams, mēs pārbaudīsim, vai mums tie ir. Mēs izstrādājam jaunus vienumus ik mēnesi, un dažas no tām netika augšupielādēti vietnē laikā. Vai jūs varat nosūtīt mums paraugs Express, mēs izstrādājam šo vienumu beztaras iegādei.


Hot Tags: augstas tīrības pakāpes vara mērķa, Ķīna, ražotāji, piegādātāji, rūpnīcas, cenu, lēti
Saistītie produkti
Izmeklēšana